Hoekwoning Schepenenlaan 218 Middelburg

Schepenenlaan 218, 4336 AM Middelburg

129 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Schepenenlaan 218 is een hoekwoning in Middelburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 212 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
3612 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schepenenlaan 218

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schepenenlaan 218

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.5%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

1125 Inwoners
555 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
569 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk I
76% Koopwoningen
5.495 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schepenenlaan 218

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Schepenenlaan 218

Wat is de geschatte woningwaarde van Schepenenlaan 218?

De prijsindicatie voor Schepenenlaan 218 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk I is €220.000. Dat komt neer op circa €1.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schepenenlaan 218 zich tot de wijk Magistraatwijk I?

Schepenenlaan 218 is een hoekwoning van 129 m² in de wijk Magistraatwijk I. De buurt telt 569 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schepenenlaan 218?

Schepenenlaan 218 is een hoekwoning in Magistraatwijk I, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schepenenlaan 218 vergeleken met de buurt?

Schepenenlaan 218 heeft 129 m² woonoppervlakte en 3612 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Magistraatwijk I ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schepenenlaan 218 en wat betekent dat?

Schepenenlaan 218 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schepenenlaan 218?

Schepenenlaan 218 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk I?

De wijk Magistraatwijk I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk I?

Vanuit Schepenenlaan 218 in Magistraatwijk I bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.