Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Inhoud
- 436 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Arnelaan 73 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnelaan 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
6.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stromenwijk is €198.000. Dat komt neer op circa €1.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnelaan 73 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Stromenwijk. De buurt telt 1.528 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.221 inwoners per km².
Arnelaan 73 is een woonhuis in Stromenwijk, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arnelaan 73 heeft 105 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Stromenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arnelaan 73 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Arnelaan 73 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Stromenwijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Arnelaan 73 in Stromenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arnelaan 73: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.