Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 48 m²
Trompstraat 69 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €147.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trompstraat 69
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Poelendaele is €147.000. Dat komt neer op circa €3.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrompstraat 69 is een appartement van 48 m² in de wijk Poelendaele. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.934 inwoners per km².
Trompstraat 69 is een appartement in Poelendaele, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Trompstraat 69 heeft 48 m² woonoppervlakte. In Poelendaele ligt de gemiddelde woningwaarde op €147.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trompstraat 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.78 kg/jaar.
De wijk Poelendaele in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €147.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Trompstraat 69 in Poelendaele bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trompstraat 69: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Poelendaele: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).