Streetview Trompstraat 53 Middelburg

Trompstraat 53, 4335 HT Middelburg

46 m² Bouwjaar 2011 Label B

Trompstraat 53 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €147.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Trompstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trompstraat 53

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
44.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

820 Inwoners
525 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
550 Woningvoorraad
€147.000 Gem. woningwaarde Poelendaele
19% Koopwoningen
4.934 Inwoners per km²

Locatie van Trompstraat 53

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Trompstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Trompstraat 53?

De gemiddelde woningwaarde in Poelendaele is €147.000. Dat komt neer op circa €3.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trompstraat 53 zich tot de wijk Poelendaele?

Trompstraat 53 is een appartement van 46 m² in de wijk Poelendaele. De buurt telt 550 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.934 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trompstraat 53?

Trompstraat 53 is een appartement in Poelendaele, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Trompstraat 53 vergeleken met de buurt?

Trompstraat 53 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Poelendaele ligt de gemiddelde woningwaarde op €147.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trompstraat 53 en wat betekent dat?

Trompstraat 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Poelendaele?

De wijk Poelendaele in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €147.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poelendaele?

Vanuit Trompstraat 53 in Poelendaele bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Poelendaele?

Zorg en onderwijs in de buurt van Trompstraat 53: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.