Vrijstaande woning Vlissingsesingel 38 Middelburg

Vlissingsesingel 38, 4335 GA Middelburg

354 m² Bouwjaar 1911 10 kamers 6 slaapkamers Label F

Vlissingsesingel 38 is een vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m², een perceel van 1016 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
354 m²
Perceeloppervlakte
1016 m²
Inhoud
1192 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vlissingsesingel 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlissingsesingel 38

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
261.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
350.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0.8%
CO₂-emissie
65.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlissingsesingel 38

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Vlissingsesingel 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlissingsesingel 38?

De prijsindicatie voor Vlissingsesingel 38 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlissingsesingel 38 zich tot de wijk 't Zand?

Vlissingsesingel 38 is een vrijstaande woning van 354 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlissingsesingel 38?

Vlissingsesingel 38 is een vrijstaande woning in 't Zand, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlissingsesingel 38 vergeleken met de buurt?

Vlissingsesingel 38 heeft 354 m² woonoppervlakte en 1192 m³ inhoud. Het perceel is 1016 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlissingsesingel 38 en wat betekent dat?

Vlissingsesingel 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlissingsesingel 38?

Vlissingsesingel 38 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?

Vanuit Vlissingsesingel 38 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.