Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Vogelstraat 16 Middelburg

Vogelstraat 16, 4335 BE Middelburg

52 m² Bouwjaar 1908 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Vogelstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 270 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Vogelstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelstraat 16

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
327.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
510.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
93.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en geen spouw

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (180.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelstraat 16

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Vogelstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelstraat 16?

De prijsindicatie voor Vogelstraat 16 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €4.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelstraat 16 zich tot de wijk 't Zand?

Vogelstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 52 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelstraat 16?

Vogelstraat 16 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in 't Zand, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vogelstraat 16 vergeleken met de buurt?

Vogelstraat 16 heeft 52 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelstraat 16 en wat betekent dat?

Vogelstraat 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-01-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 93.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelstraat 16?

Vogelstraat 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?

Vanuit Vogelstraat 16 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.