Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Vogelstraat 11 Middelburg

Vogelstraat 11, 4335 BE Middelburg

59 m² Bouwjaar 1860 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Vogelstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Middelburg, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m², een perceel van 73 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
59 m²
Perceeloppervlakte
73 m²
Inhoud
208 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vogelstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.46 kg/m²

Tuin
Ja (21.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Middelburg

1700 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde 't Zand
56% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelstraat 11

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Vogelstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelstraat 11?

De prijsindicatie voor Vogelstraat 11 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €217.000. Dat komt neer op circa €3.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelstraat 11 zich tot de wijk 't Zand?

Vogelstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 59 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelstraat 11?

Vogelstraat 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in 't Zand, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vogelstraat 11 vergeleken met de buurt?

Vogelstraat 11 heeft 59 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Het perceel is 73 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelstraat 11 en wat betekent dat?

Vogelstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelstraat 11?

Vogelstraat 11 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?

Vanuit Vogelstraat 11 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.