2-onder-1-kapwoning Koninginnelaan 25 Middelburg

Koninginnelaan 25, 4335 BA Middelburg

80 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Koninginnelaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Middelburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
311 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginnelaan 25

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
234.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
498.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
91.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koninginnelaan 25

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Koninginnelaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginnelaan 25?

De prijsindicatie voor Koninginnelaan 25 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €3.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginnelaan 25 zich tot de wijk Breewijk?

Koninginnelaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning van 80 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginnelaan 25?

Koninginnelaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Breewijk, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koninginnelaan 25 vergeleken met de buurt?

Koninginnelaan 25 heeft 80 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginnelaan 25 en wat betekent dat?

Koninginnelaan 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 91.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginnelaan 25?

Koninginnelaan 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Koninginnelaan 25 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.