Eengezinswoning, hoekwoning Voorborch 18 Middelburg

Voorborch 18, 4335 AV Middelburg

123 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Voorborch 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Middelburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 371 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
371 m²
Inhoud
437 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Voorborch 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorborch 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
27.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorborch 18

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Voorborch 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorborch 18?

De prijsindicatie voor Voorborch 18 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €2.146 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorborch 18 zich tot de wijk Breewijk?

Voorborch 18 is een eengezinswoning, hoekwoning van 123 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorborch 18?

Voorborch 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breewijk, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voorborch 18 vergeleken met de buurt?

Voorborch 18 heeft 123 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 371 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorborch 18 en wat betekent dat?

Voorborch 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorborch 18?

Voorborch 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Voorborch 18 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.