Streetview Walcherseweg 248 Middelburg

Walcherseweg 248, 4334 NC Middelburg

204 m² Bouwjaar 2001 Label A

Walcherseweg 248 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 7860 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
7860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Walcherseweg 248

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walcherseweg 248

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.6%
CO₂-emissie
23.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Middelburg

85 Inwoners
30 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
30 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Poppenroede
97% Koopwoningen
146 Inwoners per km²

Locatie van Walcherseweg 248

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Walcherseweg 248

Wat is de geschatte woningwaarde van Walcherseweg 248?

De gemiddelde woningwaarde in Poppenroede is €345.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walcherseweg 248 zich tot de wijk Poppenroede?

Walcherseweg 248 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Poppenroede. De buurt telt 30 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walcherseweg 248?

Walcherseweg 248 is een woonhuis in Poppenroede, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Walcherseweg 248 vergeleken met de buurt?

Walcherseweg 248 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7860 m². In Poppenroede ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walcherseweg 248 en wat betekent dat?

Walcherseweg 248 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Poppenroede?

De wijk Poppenroede in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poppenroede?

Vanuit Walcherseweg 248 in Poppenroede bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Poppenroede?

Zorg en onderwijs in de buurt van Walcherseweg 248: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.