Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Van Kleffenslaan 99 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Kleffenslaan 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
8.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €2.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Kleffenslaan 99 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².
Van Kleffenslaan 99 is een woonhuis in Griffioen II, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Kleffenslaan 99 heeft 136 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Kleffenslaan 99 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.94 kg/jaar.
Van Kleffenslaan 99 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Van Kleffenslaan 99 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Kleffenslaan 99: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.