Streetview Hammarskjöldlaan 13 Middelburg

Hammarskjöldlaan 13, 4334 EM Middelburg

195 m² Bouwjaar 1971 Label B

Hammarskjöldlaan 13 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 580 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
580 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hammarskjöldlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hammarskjöldlaan 13

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1255 Inwoners
555 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
641 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Griffioen II
76% Koopwoningen
4.138 Inwoners per km²

Locatie van Hammarskjöldlaan 13

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Hammarskjöldlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hammarskjöldlaan 13?

De prijsindicatie voor Hammarskjöldlaan 13 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hammarskjöldlaan 13 zich tot de wijk Griffioen II?

Hammarskjöldlaan 13 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hammarskjöldlaan 13?

Hammarskjöldlaan 13 is een woonhuis in Griffioen II, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hammarskjöldlaan 13 vergeleken met de buurt?

Hammarskjöldlaan 13 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 580 m². In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hammarskjöldlaan 13 en wat betekent dat?

Hammarskjöldlaan 13 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen II?

De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Vanuit Hammarskjöldlaan 13 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hammarskjöldlaan 13: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.