Streetview Marshall-laan 2 Middelburg

Marshall-laan 2, 4334 EL Middelburg

168 m² Bouwjaar 1972

Marshall-laan 2 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 795 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
795 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marshall-laan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1255 Inwoners
555 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
641 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Griffioen II
76% Koopwoningen
4.138 Inwoners per km²

Locatie van Marshall-laan 2

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Marshall-laan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Marshall-laan 2?

De gemiddelde woningwaarde in Griffioen II is €293.000. Dat komt neer op circa €1.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marshall-laan 2 zich tot de wijk Griffioen II?

Marshall-laan 2 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Griffioen II. De buurt telt 641 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marshall-laan 2?

Marshall-laan 2 is een woonhuis in Griffioen II, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marshall-laan 2 vergeleken met de buurt?

Marshall-laan 2 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 795 m². In Griffioen II ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen II?

De wijk Griffioen II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Vanuit Marshall-laan 2 in Griffioen II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Griffioen II?

Zorg en onderwijs in de buurt van Marshall-laan 2: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Griffioen II?

Recreatie nabij Griffioen II: restaurant (1.5 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Marshall-laan 2?

Een woningrapport voor Marshall-laan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Griffioen II. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.