Eengezinswoning, tussenwoning Hugo de Grootlaan 20 Middelburg

Hugo de Grootlaan 20, 4334 AV Middelburg

124 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hugo de Grootlaan 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootlaan 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.2%
CO₂-emissie
25.57 kg/m²

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1740 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Griffioen I
58% Koopwoningen
4.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo de Grootlaan 20

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootlaan 20?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootlaan 20 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen I is €235.000. Dat komt neer op circa €1.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootlaan 20 zich tot de wijk Griffioen I?

Hugo de Grootlaan 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Griffioen I. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootlaan 20?

Hugo de Grootlaan 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Griffioen I, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hugo de Grootlaan 20 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootlaan 20 heeft 124 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Griffioen I ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootlaan 20 en wat betekent dat?

Hugo de Grootlaan 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootlaan 20?

Hugo de Grootlaan 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Griffioen I?

De wijk Griffioen I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen I?

Vanuit Hugo de Grootlaan 20 in Griffioen I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.