Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 411 m²
Kerklaan 2 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 411 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerklaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
2.5 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
11.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Laurens is €318.000. Dat komt neer op circa €1.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerklaan 2 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Sint Laurens. De buurt telt 382 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.854 inwoners per km².
Kerklaan 2 is een woonhuis in Sint Laurens, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kerklaan 2 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 411 m². In Sint Laurens ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kerklaan 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-06-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sint Laurens in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kerklaan 2 in Sint Laurens bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kerklaan 2: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Sint Laurens: restaurant (2.5 km), cafe (3.4 km).