Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 426 m²
Noordsingel 40 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 426 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordsingel 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
9 kmDe prijsindicatie voor Noordsingel 40 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek I is €198.000. Dat komt neer op circa €1.158 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordsingel 40 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Klarenbeek I. De buurt telt 901 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.587 inwoners per km².
Noordsingel 40 is een woonhuis in Klarenbeek I, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordsingel 40 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 426 m². In Klarenbeek I ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Klarenbeek I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Noordsingel 40 in Klarenbeek I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordsingel 40: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Klarenbeek I: restaurant (1.1 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Klarenbeek I is €198.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.