Streetview Prinses Beatrixstraat 21 Middelburg

Prinses Beatrixstraat 21, 4332 XJ Middelburg

40 m² Bouwjaar 1950 Label B

Prinses Beatrixstraat 21 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
40 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixstraat 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
92.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1865 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Nieuw Middelburg
50% Koopwoningen
5.333 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Beatrixstraat 21

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €5.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixstraat 21 zich tot de wijk Nieuw Middelburg?

Prinses Beatrixstraat 21 is een appartement van 40 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixstraat 21?

Prinses Beatrixstraat 21 is een appartement in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Beatrixstraat 21 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixstraat 21 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixstraat 21 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixstraat 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Middelburg?

De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Vanuit Prinses Beatrixstraat 21 in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?