Eengezinswoning, tussenwoning Veersesingel 17 Middelburg

Veersesingel 17, 4332 TA Middelburg

90 m² Bouwjaar 1940 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Veersesingel 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Veersesingel 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veersesingel 17

Energielabel

Energieklasse
D
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

380 Inwoners
215 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Dampoort
68% Koopwoningen
5.577 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veersesingel 17

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Veersesingel 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Veersesingel 17?

De prijsindicatie voor Veersesingel 17 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Dampoort is €244.000. Dat komt neer op circa €2.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veersesingel 17 zich tot de wijk Dampoort?

Veersesingel 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Dampoort. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.577 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veersesingel 17?

Veersesingel 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dampoort, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veersesingel 17 vergeleken met de buurt?

Veersesingel 17 heeft 90 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dampoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veersesingel 17 en wat betekent dat?

Veersesingel 17 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Veersesingel 17?

Veersesingel 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Dampoort?

De wijk Dampoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dampoort?

Vanuit Veersesingel 17 in Dampoort bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.