Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 5340 m²
- Inhoud
- 472 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Baaijenompad 2 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 5340 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baaijenompad 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
9.8 kmDe prijsindicatie voor Baaijenompad 2 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Veersepoort is €396.000. Dat komt neer op circa €1.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaaijenompad 2 is een appartement van 202 m² in de wijk Veersepoort. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.679 inwoners per km².
Baaijenompad 2 is een appartement in Veersepoort, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baaijenompad 2 heeft 202 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 5340 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Veersepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baaijenompad 2 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.3 kg/jaar.
Baaijenompad 2 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Veersepoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Baaijenompad 2 in Veersepoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baaijenompad 2: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.6 km.