Streetview Gruttostraat 10 Middelburg

Gruttostraat 10, 4332 CG Middelburg

182 m² Bouwjaar 1999 7 kamers Label C

Gruttostraat 10 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 460 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
460 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gruttostraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gruttostraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
117.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1570 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
762 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Veersepoort
82% Koopwoningen
2.679 Inwoners per km²

Locatie van Gruttostraat 10

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Gruttostraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Gruttostraat 10?

De prijsindicatie voor Gruttostraat 10 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Veersepoort is €396.000. Dat komt neer op circa €2.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gruttostraat 10 zich tot de wijk Veersepoort?

Gruttostraat 10 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Veersepoort. De buurt telt 762 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.679 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gruttostraat 10?

Gruttostraat 10 is een woonhuis in Veersepoort, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gruttostraat 10 vergeleken met de buurt?

Gruttostraat 10 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 460 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Veersepoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gruttostraat 10 en wat betekent dat?

Gruttostraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gruttostraat 10?

Gruttostraat 10 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Veersepoort?

De wijk Veersepoort in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veersepoort?

Vanuit Gruttostraat 10 in Veersepoort bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.