Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 30 m²
Brakstraat 21 A is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brakstraat 21 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
8.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €9.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrakstraat 21 A is een appartement van 30 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².
Brakstraat 21 A is een appartement in Damplein, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Brakstraat 21 A heeft 30 m² woonoppervlakte. In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brakstraat 21 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Brakstraat 21 A in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brakstraat 21 A: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Damplein: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).