Woningdetails
- Type
- Maisonnette (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1651
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Inhoud
- 859 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Daktype
- Samengesteld dak bedekt met pannen
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Verwerijstraat 28 B is een maisonnette (appartement) in Middelburg, gebouwd in 1651. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verwerijstraat 28 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
8.5 kmIn de Verwerijstraat, midden in het historische centrum van Middelburg, staat dit bijzondere pand dat historie en hedendaagse woonbeleving prachtig…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Abdij is €294.000. Dat komt neer op circa €1.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerwerijstraat 28 B is een maisonnette (appartement) van 215 m² in de wijk Abdij. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.857 inwoners per km².
Verwerijstraat 28 B is een maisonnette (appartement) in Abdij, gebouwd in 1651 (375 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verwerijstraat 28 B heeft 215 m² woonoppervlakte en 859 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Abdij ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verwerijstraat 28 B heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Verwerijstraat 28 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Abdij in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Verwerijstraat 28 B in Abdij bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verwerijstraat 28 B: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.