Streetview Seisdam 24 Middelburg

Seisdam 24, 4331 NT Middelburg

250 m² Bouwjaar 1601 7 kamers

Seisdam 24 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1601. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 200 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1601
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Seisdam 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1060 Inwoners
645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Stadhuis
55% Koopwoningen
4.463 Inwoners per km²

Locatie van Seisdam 24

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Seisdam 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Seisdam 24?

De prijsindicatie voor Seisdam 24 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadhuis is €243.000. Dat komt neer op circa €972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seisdam 24 zich tot de wijk Stadhuis?

Seisdam 24 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Stadhuis. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seisdam 24?

Seisdam 24 is een woonhuis in Stadhuis, gebouwd in 1601 (425 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Seisdam 24 vergeleken met de buurt?

Seisdam 24 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Stadhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Seisdam 24?

Seisdam 24 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuis?

De wijk Stadhuis in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuis?

Vanuit Seisdam 24 in Stadhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadhuis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Seisdam 24: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stadhuis?

Recreatie nabij Stadhuis: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).