Portiekflat Lammerensteeg 9 D Middelburg

Lammerensteeg 9 D, 4331 MB Middelburg

49 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Lammerensteeg 9 D is een portiekflat in Middelburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
162 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lammerensteeg 9 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lammerensteeg 9 D

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

1370 Inwoners
945 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Markt
34% Koopwoningen
5.238 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lammerensteeg 9 D

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Lammerensteeg 9 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Lammerensteeg 9 D?

De prijsindicatie voor Lammerensteeg 9 D ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €3.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lammerensteeg 9 D zich tot de wijk Markt?

Lammerensteeg 9 D is een portiekflat van 49 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lammerensteeg 9 D?

Lammerensteeg 9 D is een portiekflat in Markt, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lammerensteeg 9 D vergeleken met de buurt?

Lammerensteeg 9 D heeft 49 m² woonoppervlakte en 162 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lammerensteeg 9 D en wat betekent dat?

Lammerensteeg 9 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Lammerensteeg 9 D?

Lammerensteeg 9 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Markt?

De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markt?

Vanuit Lammerensteeg 9 D in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Markt?