Streetview Schuiffelstraat 1 C Middelburg

Schuiffelstraat 1 C, 4331 LN Middelburg

31 m² Bouwjaar 1948 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Schuiffelstraat 1 C is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
31 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Schuiffelstraat 1 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuiffelstraat 1 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1060 Inwoners
645 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
699 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Stadhuis
55% Koopwoningen
4.463 Inwoners per km²

Locatie van Schuiffelstraat 1 C

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Schuiffelstraat 1 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuiffelstraat 1 C?

De gemiddelde woningwaarde in Stadhuis is €243.000. Dat komt neer op circa €7.839 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuiffelstraat 1 C zich tot de wijk Stadhuis?

Schuiffelstraat 1 C is een appartement van 31 m² in de wijk Stadhuis. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.463 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuiffelstraat 1 C?

Schuiffelstraat 1 C is een appartement in Stadhuis, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schuiffelstraat 1 C vergeleken met de buurt?

Schuiffelstraat 1 C heeft 31 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Stadhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuiffelstraat 1 C en wat betekent dat?

Schuiffelstraat 1 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Schuiffelstraat 1 C?

Schuiffelstraat 1 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stadhuis?

De wijk Stadhuis in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadhuis?

Vanuit Schuiffelstraat 1 C in Stadhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stadhuis?