Herenhuis, tussenwoning Nieuwe Haven 17 Middelburg

Nieuwe Haven 17, 4331 JX Middelburg

201 m² Bouwjaar 1600 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Nieuwe Haven 17 is een herenhuis, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1600. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1600
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
797 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Haven 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Haven 17

Energielabel

Energieklasse
NIET VERPLICHT
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

1370 Inwoners
945 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Markt
34% Koopwoningen
5.238 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Haven 17

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Nieuwe Haven 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Haven 17?

De prijsindicatie voor Nieuwe Haven 17 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Haven 17 zich tot de wijk Markt?

Nieuwe Haven 17 is een herenhuis, tussenwoning van 201 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Haven 17?

Nieuwe Haven 17 is een herenhuis, tussenwoning in Markt, gebouwd in 1600 (426 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Haven 17 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Haven 17 heeft 201 m² woonoppervlakte en 797 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Haven 17 en wat betekent dat?

Nieuwe Haven 17 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwe Haven 17?

Nieuwe Haven 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Markt?

De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markt?

Vanuit Nieuwe Haven 17 in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.