Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 141 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_center
Herenstraat 27 B is een benedenwoning in Middelburg, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herenstraat 27 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
7.7 kmDit appartement is ideaal voor starters en perfect gelegen midden in het historische stadscentrum van Middelburg.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Markt is €183.000. Dat komt neer op circa €4.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerenstraat 27 B is een benedenwoning van 43 m² in de wijk Markt. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.238 inwoners per km².
Herenstraat 27 B is een benedenwoning in Markt, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Herenstraat 27 B heeft 43 m² woonoppervlakte en 141 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Markt ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herenstraat 27 B heeft energielabel D. Geldig tot 2029-09-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Herenstraat 27 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Markt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Herenstraat 27 B in Markt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herenstraat 27 B: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.