Woningdetails
- Type
- appartement
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
Eigenhaardstraat 37 is een appartement in Middelburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 301 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eigenhaardstraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Eigenhaardstraat 37 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €1.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEigenhaardstraat 37 is een appartement van 191 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².
Eigenhaardstraat 37 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 301 m². In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Eigenhaardstraat 37 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eigenhaardstraat 37: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Damplein: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €155.000 tot €180.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Eigenhaardstraat 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Damplein. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.