Streetview Eigenhaardstraat 23 Middelburg

Eigenhaardstraat 23, 4331 HR Middelburg

66 m² Bouwjaar 1938 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Eigenhaardstraat 23 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Eigenhaardstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eigenhaardstraat 23

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1745 Inwoners
1140 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1227 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Damplein
49% Koopwoningen
7.127 Inwoners per km²

Locatie van Eigenhaardstraat 23

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Eigenhaardstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Eigenhaardstraat 23?

De prijsindicatie voor Eigenhaardstraat 23 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €4.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eigenhaardstraat 23 zich tot de wijk Damplein?

Eigenhaardstraat 23 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eigenhaardstraat 23?

Eigenhaardstraat 23 is een woonhuis in Damplein, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eigenhaardstraat 23 vergeleken met de buurt?

Eigenhaardstraat 23 heeft 66 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eigenhaardstraat 23 en wat betekent dat?

Eigenhaardstraat 23 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Eigenhaardstraat 23?

Eigenhaardstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Damplein?

De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damplein?

Vanuit Eigenhaardstraat 23 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.