Streetview Sint Pieterstraat 33 Middelburg

Sint Pieterstraat 33, 4331 EV Middelburg

198 m² Bouwjaar 1942 Label B

Sint Pieterstraat 33 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 176 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
176 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Sint Pieterstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Pieterstraat 33

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Middelburg

2455 Inwoners
1470 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Abdij
56% Koopwoningen
5.857 Inwoners per km²

Locatie van Sint Pieterstraat 33

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Sint Pieterstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Pieterstraat 33?

De gemiddelde woningwaarde in Abdij is €294.000. Dat komt neer op circa €1.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Pieterstraat 33 zich tot de wijk Abdij?

Sint Pieterstraat 33 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Abdij. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Pieterstraat 33?

Sint Pieterstraat 33 is een woonhuis in Abdij, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Pieterstraat 33 vergeleken met de buurt?

Sint Pieterstraat 33 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 176 m². In Abdij ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Pieterstraat 33 en wat betekent dat?

Sint Pieterstraat 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Abdij?

De wijk Abdij in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdij?

Vanuit Sint Pieterstraat 33 in Abdij bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Abdij?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Pieterstraat 33: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.