Streetview Lange Delft 80 Middelburg

Lange Delft 80, 4331 AS Middelburg

206 m² Bouwjaar 1950 Label A

Lange Delft 80 is een woning in Middelburg, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
206 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lange Delft 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Delft 80

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.83
CO₂-emissie
44.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1745 Inwoners
1140 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1227 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Damplein
49% Koopwoningen
7.127 Inwoners per km²

Locatie van Lange Delft 80

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Lange Delft 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Delft 80?

De gemiddelde woningwaarde in Damplein is €290.000. Dat komt neer op circa €1.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Delft 80 zich tot de wijk Damplein?

Lange Delft 80 is een woning van 206 m² in de wijk Damplein. De buurt telt 1.227 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.127 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Delft 80?

Lange Delft 80 is een woning in Damplein, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lange Delft 80 vergeleken met de buurt?

Lange Delft 80 heeft 206 m² woonoppervlakte. In Damplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Delft 80 en wat betekent dat?

Lange Delft 80 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 44.1 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damplein?

De wijk Damplein in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damplein?

Vanuit Lange Delft 80 in Damplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damplein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Delft 80: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.