Streetview Zwanenbloem 32 Meppel

Zwanenbloem 32, 7944 PV Meppel

159 m² Bouwjaar 2006 Label A

Zwanenbloem 32 is een woonhuis in Meppel, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 300 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zwanenbloem 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanenbloem 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Meppel

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Meppel

2070 Inwoners
645 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
643 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Plantenbuurt
90% Koopwoningen
4.891 Inwoners per km²

Locatie van Zwanenbloem 32

Vergelijkbare woningen in Meppel

Veelgestelde vragen over Zwanenbloem 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanenbloem 32?

De gemiddelde woningwaarde in Plantenbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €2.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanenbloem 32 zich tot de wijk Plantenbuurt?

Zwanenbloem 32 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Plantenbuurt. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.891 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanenbloem 32?

Zwanenbloem 32 is een woonhuis in Plantenbuurt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zwanenbloem 32 vergeleken met de buurt?

Zwanenbloem 32 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Plantenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanenbloem 32 en wat betekent dat?

Zwanenbloem 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Plantenbuurt?

De wijk Plantenbuurt in Meppel (Drenthe) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantenbuurt?

Vanuit Zwanenbloem 32 in Plantenbuurt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Plantenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenbloem 32: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.5 km.