Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 323 m²
- Inhoud
- 410 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Merelstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Meppel, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en een perceel van 323 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,3 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,8 kmTreinstation
1,7 kmSnelweg oprit
1,5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0,8 kmApotheek
0,8 kmZiekenhuis
3,6 kmRestaurant
1,6 kmCafé
1,7 kmBibliotheek
2,4 kmBioscoop
2,3 kmMerelstraat 3 ligt in de buurt Schildersbuurt in Meppel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.350 inwoners en 979 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 83% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 308.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.
Meppel · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Meppel · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Meppel · 0.0 km afstand
Bekijk woning
Meppel · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Meppel · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Meppel · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schildersbuurt €308.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMerelstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning van 120 m² in de CBS-buurt Schildersbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 979 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.389 inwoners per km².
Merelstraat 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Merelstraat 3 heeft 120 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schildersbuurt €308.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Schildersbuurt in Meppel (Drenthe) 2.350 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €308.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schildersbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 1,7 km tot een treinstation, 1,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schildersbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 0,8 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schildersbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Merelstraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Schildersbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Meppel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.