Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kluft 134 Meppel

Kluft 134, 7943 LR Meppel

136 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kluft 134 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Meppel, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 308 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
308 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2005 tot 2008
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kluft 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kluft 134

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
122.22 kWh/m²
CO₂-emissie
6.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Veldenbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,4 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

2,2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Veldenbuurt

Kluft 134 ligt in de buurt Veldenbuurt in Meppel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.005 inwoners en 931 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 80% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 335.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

2005 Inwoners
930 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
931 Woningvoorraad
€335.000 Gem. WOZ-waarde Veldenbuurt
80% Koopwoningen
3.584 Inwoners per km²

Locatie van Kluft 134

Vergelijkbare woningen in Meppel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Meppel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kluft 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Kluft 134?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldenbuurt €335.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kluft 134 zich tot de CBS-buurt Veldenbuurt?

Kluft 134 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de CBS-buurt Veldenbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 931 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kluft 134?

Kluft 134 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Veldenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kluft 134 vergeleken met de buurt?

Kluft 134 heeft 136 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 308 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldenbuurt €335.000.

Wat is het energielabel van Kluft 134 en wat betekent dat?

Kluft 134 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kluft 134?

Kluft 134 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Veldenbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Veldenbuurt in Meppel (Drenthe) 2.005 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €335.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 2,5 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Veldenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Veldenbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Veldenbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 2,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Kluft 134?

Kluft 134 is verkocht in de periode 2005 tot 2008. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Veldenbuurt €335.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Kluft 134?

Een woningrapport voor Kluft 134 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Veldenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Meppel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars