Straatbeeld van De Kampen 113 in Meppel

De Kampen 113, 7943 HC Meppel

127 m² Bouwjaar 1984 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Kampen 113 is een tussenwoning in Meppel, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 212 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
453 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Kampen 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Kampen 113

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.97 kWh/m²
CO₂-emissie
35.16 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Verzetsbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

2,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0,8 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

2,3 km
Cultuur

Bibliotheek

2,4 km
Cultuur

Bioscoop

2,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Verzetsbuurt

De Kampen 113 ligt in de buurt Verzetsbuurt in Meppel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.815 inwoners en 1.265 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 58% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 272.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

2815 Inwoners
1375 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€272.000 Gem. WOZ-waarde Verzetsbuurt
58% Koopwoningen
3.751 Inwoners per km²

Locatie van De Kampen 113

Officiële bekendmakingen rond De Kampen 113

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 89 meter

Verleende omgevingsvergunning regulier, Noodkap van een Amerikaanse eik welke gevaar vormt voor de omgeving, Oosterboerweg 27, 7943 KE Meppel

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 89 meter

Aanvraag omgevingsvergunning regulier, Noodkap van een Amerikaanse eik welke gevaar vormt voor de omgeving, Oosterboerweg 27, 7943 KE Meppel

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 6 meter

Verleende omgevingsvergunning regulier, het gedeeltelijk slopen en bijbouwen aan een woning, de Kampen 111, 7943 HC Meppel

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Meppel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Meppel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Kampen 113

Wat is de geschatte woningwaarde van De Kampen 113?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verzetsbuurt €272.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Kampen 113 zich tot de CBS-buurt Verzetsbuurt?

De Kampen 113 is een tussenwoning van 127 m² in de CBS-buurt Verzetsbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.265 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Kampen 113?

De Kampen 113 is een tussenwoning in Verzetsbuurt, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Kampen 113 vergeleken met de buurt?

De Kampen 113 heeft 127 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verzetsbuurt €272.000.

Wat is het energielabel van De Kampen 113 en wat betekent dat?

De Kampen 113 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verzetsbuurt in Meppel (Drenthe) 2.815 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verzetsbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verzetsbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 2,6 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verzetsbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verzetsbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Verzetsbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verzetsbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 2,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor De Kampen 113?

Een woningrapport voor De Kampen 113 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verzetsbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Meppel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars