Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 291 m²
Nachtegaallaan 9 B40 is een woning in Melderslo. De woning heeft een woonoppervlakte van 291 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €419.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nachtegaallaan 9 B40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
6.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
13.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Melderslo is €419.000. Dat komt neer op circa €1.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNachtegaallaan 9 B40 is een woning van 291 m² in de wijk Verspreide huizen Melderslo. De buurt telt 321 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 121 inwoners per km².
Nachtegaallaan 9 B40 heeft 291 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Melderslo ligt de gemiddelde woningwaarde op €419.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Melderslo in Melderslo (Limburg) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €419.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Nachtegaallaan 9 B40 in Verspreide huizen Melderslo bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nachtegaallaan 9 B40: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 6.5 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Melderslo: restaurant (2.6 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Nachtegaallaan 9 B40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Melderslo. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen