2-onder-1-kapwoning Daniëlweg 21 Melderslo

Daniëlweg 21, 5962 AR Melderslo

125 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Daniëlweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Melderslo, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 353 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Daniëlweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daniëlweg 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.61 kWh/m²
CO₂-emissie
40.63 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Melderslo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

3,6 km
Vervoer

Treinstation

5,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,3 km
Gezondheid

Apotheek

7,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

2,6 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

3,4 km
Cultuur

Bioscoop

12,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Melderslo

Daniëlweg 21 ligt in de buurt Melderslo in Melderslo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.180 inwoners en 517 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 83% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 370.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 3,6 km tot een huisarts.

1180 Inwoners
510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
517 Woningvoorraad
€370.000 Gem. WOZ-waarde Melderslo
83% Koopwoningen
2.808 Inwoners per km²

Locatie van Daniëlweg 21

Vergelijkbare woningen in Melderslo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Melderslo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Daniëlweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Daniëlweg 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Melderslo €370.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daniëlweg 21 zich tot de CBS-buurt Melderslo?

Daniëlweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning van 125 m² in de CBS-buurt Melderslo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 517 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daniëlweg 21?

Daniëlweg 21 is een 2-onder-1-kapwoning in Melderslo, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Daniëlweg 21 vergeleken met de buurt?

Daniëlweg 21 heeft 125 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Melderslo €370.000.

Wat is het energielabel van Daniëlweg 21 en wat betekent dat?

Daniëlweg 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daniëlweg 21?

Daniëlweg 21 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Melderslo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Melderslo in Melderslo (Limburg) 1.180 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €370.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Melderslo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Melderslo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 3,6 km tot een huisarts, 5,8 km tot een treinstation, 1,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Melderslo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Melderslo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 7,2 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 3,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Melderslo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Melderslo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Daniëlweg 21?

Een woningrapport voor Daniëlweg 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Melderslo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Melderslo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars