Straatbeeld van Het Spui 3 in Meerstad

Het Spui 3, 9613 CM Meerstad

167 m² Bouwjaar 2022 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Het Spui 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Meerstad, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 403 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
663 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Het Spui 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Het Spui 3

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.37
CO₂-emissie
1774.17 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Tersluis

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,8 km
Gezondheid

Apotheek

3,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,6 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

3,8 km
Cultuur

Bibliotheek

3,8 km
Cultuur

Bioscoop

6,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Tersluis

Het Spui 3 ligt in de buurt Tersluis in Meerstad. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.180 inwoners en 343 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 93% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 638.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 3 km tot een huisarts.

1180 Inwoners
355 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€638.000 Gem. WOZ-waarde Tersluis
93% Koopwoningen
2.950 Inwoners per km²

Locatie van Het Spui 3

Vergelijkbare woningen in Meerstad

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Meerstad. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Het Spui 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Het Spui 3?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tersluis €638.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Het Spui 3 zich tot de CBS-buurt Tersluis?

Het Spui 3 is een twee-onder-een-kapwoning van 167 m² in de CBS-buurt Tersluis. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 343 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.950 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Het Spui 3?

Het Spui 3 is een twee-onder-een-kapwoning in Tersluis, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Het Spui 3 vergeleken met de buurt?

Het Spui 3 heeft 167 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tersluis €638.000.

Wat is het energielabel van Het Spui 3 en wat betekent dat?

Het Spui 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1774.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tersluis?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tersluis in Meerstad (Groningen) 1.180 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €638.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tersluis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tersluis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 3 km tot een huisarts, 7 km tot een treinstation, 2,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tersluis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tersluis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,6 km tot een ziekenhuis, 3,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 4,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Tersluis?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tersluis in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 3,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Het Spui 3?

Een woningrapport voor Het Spui 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tersluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Meerstad presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars