Vrijstaande woning Lange Raarberg 6 Meerssen

Lange Raarberg 6, 6231 RN Meerssen

215 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lange Raarberg 6 is een vrijstaande woning in Meerssen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 803 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
803 m²
Inhoud
903 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lange Raarberg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Raarberg 6

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Meerssen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Meerssen

5535 Inwoners
2720 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2779 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Meerssen
56% Koopwoningen
1.775 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Raarberg 6

Vergelijkbare woningen in Meerssen

Veelgestelde vragen over Lange Raarberg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Raarberg 6?

De prijsindicatie voor Lange Raarberg 6 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Meerssen is €320.000. Dat komt neer op circa €1.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Raarberg 6 zich tot de wijk Meerssen?

Lange Raarberg 6 is een vrijstaande woning van 215 m² in de wijk Meerssen. De buurt telt 2.779 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Raarberg 6?

Lange Raarberg 6 is een vrijstaande woning in Meerssen, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Raarberg 6 vergeleken met de buurt?

Lange Raarberg 6 heeft 215 m² woonoppervlakte en 903 m³ inhoud. Het perceel is 803 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Meerssen ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Raarberg 6 en wat betekent dat?

Lange Raarberg 6 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lange Raarberg 6?

Lange Raarberg 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Meerssen?

De wijk Meerssen in Meerssen (Limburg) kenmerkt zich door 5.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meerssen?

Vanuit Lange Raarberg 6 in Meerssen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1 km.