Streetview Annendaalderweg 10 Maria Hoop

Annendaalderweg 10, 6105 AT Maria Hoop

2499 m² Bouwjaar 1920 Label A

Annendaalderweg 10 is een woonhuis in Maria Hoop, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 2499 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
2499 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Annendaalderweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Annendaalderweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
172.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.2%
CO₂-emissie
43.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maria Hoop

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5.3 km
Gezondheid

Huisarts

5.1 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.5 km
Gezondheid

Apotheek

6.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

8 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Maria Hoop

860 Inwoners
395 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
398 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Maria Hoop
88% Koopwoningen
1.114 Inwoners per km²

Locatie van Annendaalderweg 10

Vergelijkbare woningen in Maria Hoop

Veelgestelde vragen over Annendaalderweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Annendaalderweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Maria Hoop is €340.000. Dat komt neer op circa €136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Annendaalderweg 10 zich tot de wijk Maria Hoop?

Annendaalderweg 10 is een woonhuis van 2499 m² in de wijk Maria Hoop. De buurt telt 398 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.114 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Annendaalderweg 10?

Annendaalderweg 10 is een woonhuis in Maria Hoop, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Annendaalderweg 10 vergeleken met de buurt?

Annendaalderweg 10 heeft 2499 m² woonoppervlakte. In Maria Hoop ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Annendaalderweg 10 en wat betekent dat?

Annendaalderweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 43.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Maria Hoop?

De wijk Maria Hoop in Maria Hoop (Limburg) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maria Hoop?

Vanuit Annendaalderweg 10 in Maria Hoop bereik je: supermarkt op 5.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 5.1 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Maria Hoop?

Zorg en onderwijs in de buurt van Annendaalderweg 10: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 6.8 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 8.5 km.