Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
Aan de Fremme 13 is een woonhuis in Margraten, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aan de Fremme 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
5.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
12 kmDe gemiddelde woningwaarde in Margraten is €351.000. Dat komt neer op circa €1.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAan de Fremme 13 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Margraten. De buurt telt 1.550 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 484 inwoners per km².
Aan de Fremme 13 is een woonhuis in Margraten, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Aan de Fremme 13 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 365 m². In Margraten ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Margraten in Margraten (Limburg) kenmerkt zich door 3.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Aan de Fremme 13 in Margraten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aan de Fremme 13: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 5.8 km.
Recreatie nabij Margraten: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Aan de Fremme 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Margraten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.