Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 1092 m²
- Perceeloppervlakte
- 508 m²
- Inhoud
- 4958 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Veendijk 13 is een niet-woning in Manderveen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 1092 m² en een perceel van 508 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veendijk 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,2 kmSupermarkt
4,2 kmHuisarts
5,4 kmTreinstation
15,4 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
4,5 kmApotheek
5,4 kmZiekenhuis
13,8 kmRestaurant
2,9 kmCafé
4,7 kmBibliotheek
4,9 kmBioscoop
15,5 kmVeendijk 13 ligt in de buurt Manderveen kern in Manderveen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 245 inwoners en 94 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 90% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 431.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,2 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 5,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· overige overheidsinformatie · 70 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Manderveen kern €431.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeendijk 13 is een niet-woning van 1092 m² in de CBS-buurt Manderveen kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 94 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.955 inwoners per km².
Veendijk 13 is een niet-woning in Manderveen kern, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Veendijk 13 heeft 1092 m² woonoppervlakte en 4958 m³ inhoud. Het perceel is 508 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Manderveen kern €431.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Manderveen kern in Manderveen (Overijssel) 245 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €431.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 5,4 km tot een huisarts, 15,4 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,8 km tot een ziekenhuis, 5,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,9 km tot een restaurant, 4,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Veendijk 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Manderveen kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1986, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Manderveen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.