Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Manderveenseweg 69 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Manderveen, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 330 m², een perceel van 1352 m² en 7 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Woonboerderij, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
330 m²
Perceeloppervlakte
1352 m²
Inhoud
1247 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 775.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen en riet
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Manderveen kern
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,2 kmDagelijks
Supermarkt
4,2 kmGezondheid
Huisarts
5,4 kmVervoer
Treinstation
15,4 kmVervoer
Snelweg oprit
2,6 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
4,5 kmGezondheid
Apotheek
5,4 kmGezondheid
Ziekenhuis
13,8 kmHoreca
Restaurant
2,9 kmHoreca
Café
4,7 kmCultuur
Bibliotheek
4,9 kmCultuur
Bioscoop
15,5 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Manderveen kern
Manderveenseweg 69 ligt in de buurt Manderveen kern in Manderveen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 245 inwoners en 94 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 90% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 431.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,2 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool en 5,4 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Manderveen.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Manderveenseweg 69
Wat is de geschatte woningwaarde van Manderveenseweg 69?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Manderveen kern €431.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Manderveenseweg 69 zich tot de CBS-buurt Manderveen kern?
Manderveenseweg 69 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 330 m² in de CBS-buurt Manderveen kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 94 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.955 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Manderveenseweg 69?
Manderveenseweg 69 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Manderveen kern, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoe groot is Manderveenseweg 69 vergeleken met de buurt?
Manderveenseweg 69 heeft 330 m² woonoppervlakte en 1247 m³ inhoud. Het perceel is 1352 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Manderveen kern €431.000.
Wat is het energielabel van Manderveenseweg 69 en wat betekent dat?
Manderveenseweg 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.78 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Manderveenseweg 69?
Manderveenseweg 69 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
Hoe is de woningmarkt in Manderveen kern?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Manderveen kern in Manderveen (Overijssel) 245 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €431.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Manderveen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,2 km tot een supermarkt, 0,2 km tot een basisschool, 5,4 km tot een huisarts, 15,4 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Manderveen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,8 km tot een ziekenhuis, 5,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Manderveen kern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Manderveen kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,9 km tot een restaurant, 4,7 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Manderveenseweg 69?
Een woningrapport voor Manderveenseweg 69 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Manderveen kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1895, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Manderveen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.