Straatbeeld van Steenacker 21 in Malden

Steenacker 21, 6581 JM Malden

247 m² Bouwjaar 2000 Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenacker 21 is een vrijstaande woning in Malden, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 697 m². Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
697 m²
Inhoud
822 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Steenacker 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenacker 21

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
102.82 kWh/m²
CO₂-emissie
11.02 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Malden-West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

3,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,8 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

1,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

0,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Malden-West

Steenacker 21 ligt in de buurt Malden-West in Malden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.420 inwoners en 1.669 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 55% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 425.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

3420 Inwoners
1610 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1669 Woningvoorraad
€425.000 Gem. WOZ-waarde Malden-West
55% Koopwoningen
2.946 Inwoners per km²

Locatie van Steenacker 21

Vergelijkbare woningen in Malden

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Malden. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenacker 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenacker 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Malden-West €425.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenacker 21 zich tot de CBS-buurt Malden-West?

Steenacker 21 is een vrijstaande woning van 247 m² in de CBS-buurt Malden-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.669 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenacker 21?

Steenacker 21 is een vrijstaande woning in Malden-West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Steenacker 21 vergeleken met de buurt?

Steenacker 21 heeft 247 m² woonoppervlakte en 822 m³ inhoud. Het perceel is 697 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Malden-West €425.000.

Wat is het energielabel van Steenacker 21 en wat betekent dat?

Steenacker 21 heeft energielabel A++. Geldig tot 2036-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.02 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Malden-West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Malden-West in Malden (Gelderland) 3.420 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €425.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 3,5 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,2 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steenacker 21?

Een woningrapport voor Steenacker 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Malden-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Malden presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars