Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Basalt 13 Malden

Basalt 13, 6581 HL Malden

168 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Basalt 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Malden, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
596 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 630.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Basalt 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Basalt 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.38 kWh/m²
CO₂-emissie
29.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (92.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Malden-West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

3,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,8 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

1,4 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

0,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Malden-West

Basalt 13 ligt in de buurt Malden-West in Malden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.420 inwoners en 1.669 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 55% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 425.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

3420 Inwoners
1610 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1669 Woningvoorraad
€425.000 Gem. WOZ-waarde Malden-West
55% Koopwoningen
2.946 Inwoners per km²

Locatie van Basalt 13

Vergelijkbare woningen in Malden

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Malden. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Basalt 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Basalt 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Malden-West €425.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Basalt 13 zich tot de CBS-buurt Malden-West?

Basalt 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 168 m² in de CBS-buurt Malden-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.669 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Basalt 13?

Basalt 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Malden-West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Basalt 13 vergeleken met de buurt?

Basalt 13 heeft 168 m² woonoppervlakte en 596 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Malden-West €425.000.

Wat is het energielabel van Basalt 13 en wat betekent dat?

Basalt 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Basalt 13?

Basalt 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 92 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Malden-West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Malden-West in Malden (Gelderland) 3.420 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €425.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 3,5 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,2 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Malden-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Malden-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Basalt 13?

Een woningrapport voor Basalt 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Malden-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Malden presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars