Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 404 m²
Grote Zijlroede 18 is een woonhuis in Makkum, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 404 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Zijlroede 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
10.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
14.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
21.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Makkum is €254.000. Dat komt neer op circa €1.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Zijlroede 18 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Makkum. De buurt telt 1.589 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.145 inwoners per km².
Grote Zijlroede 18 is een woonhuis in Makkum, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Grote Zijlroede 18 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 404 m². In Makkum ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Makkum in Makkum (Friesland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Grote Zijlroede 18 in Makkum bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Zijlroede 18: ziekenhuis op 14.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 10.4 km.
Recreatie nabij Makkum: restaurant (0.8 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Grote Zijlroede 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Makkum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.