Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 4187 m²
- Perceeloppervlakte
- 1270 m²
- Inhoud
- 10552 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Kerkstraat 13 is een niet-woning in Made, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 4187 m² en een perceel van 1270 m². Het energielabel is F.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,3 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
12,2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
1,5 kmApotheek
0,4 kmZiekenhuis
7,9 kmRestaurant
0,3 kmCafé
0,3 kmBibliotheek
0,4 kmBioscoop
12,9 kmKerkstraat 13 ligt in de buurt De Meede in Made. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.585 inwoners en 780 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 72% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 410.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 33 meter
· evenementenvergunning · 67 meter
· andere vergunning · 0 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Meede €410.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKerkstraat 13 is een niet-woning van 4187 m² in de CBS-buurt De Meede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 780 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.614 inwoners per km².
Kerkstraat 13 is een niet-woning in De Meede, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kerkstraat 13 heeft 4187 m² woonoppervlakte en 10552 m³ inhoud. Het perceel is 1270 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Meede €410.000.
Kerkstraat 13 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-10-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.39 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Meede in Made (Noord-Brabant) 1.585 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €410.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 12,2 km tot een treinstation, 2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,9 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.
Een woningrapport voor Kerkstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Meede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Made presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.