Eengezinswoning, geschakelde woning Menthabeemd 9 Maastricht

Menthabeemd 9, 6229 WX Maastricht

177 m² Bouwjaar 1992 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Menthabeemd 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Maastricht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 323 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
734 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Menthabeemd 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Menthabeemd 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Allesbrander, Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (121.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

4355 Inwoners
2205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2229 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Heugem
43% Koopwoningen
2.818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Menthabeemd 9

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Menthabeemd 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Menthabeemd 9?

De prijsindicatie voor Menthabeemd 9 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Menthabeemd 9 zich tot de wijk Heugem?

Menthabeemd 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 177 m² in de wijk Heugem. De buurt telt 2.229 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Menthabeemd 9?

Menthabeemd 9 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Heugem, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Menthabeemd 9 vergeleken met de buurt?

Menthabeemd 9 heeft 177 m² woonoppervlakte en 734 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Heugem ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Menthabeemd 9 en wat betekent dat?

Menthabeemd 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Menthabeemd 9?

Menthabeemd 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 121 m².

Hoe is de woningmarkt in Heugem?

De wijk Heugem in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heugem?

Vanuit Menthabeemd 9 in Heugem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.