Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Termileslaan 174 Maastricht

Termileslaan 174, 6229 VZ Maastricht

161 m² Bouwjaar 1964 8 kamers 4 slaapkamers Label A

Termileslaan 174 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Maastricht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 342 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
342 m²
Inhoud
639 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Termileslaan 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Termileslaan 174

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
125.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.2%
CO₂-emissie
21.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Maastricht

4355 Inwoners
2205 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2229 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Heugem
43% Koopwoningen
2.818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Termileslaan 174

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Termileslaan 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Termileslaan 174?

De prijsindicatie voor Termileslaan 174 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Dat komt neer op circa €1.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Termileslaan 174 zich tot de wijk Heugem?

Termileslaan 174 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Heugem. De buurt telt 2.229 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Termileslaan 174?

Termileslaan 174 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Heugem, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Termileslaan 174 vergeleken met de buurt?

Termileslaan 174 heeft 161 m² woonoppervlakte en 639 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Heugem ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Termileslaan 174 en wat betekent dat?

Termileslaan 174 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Termileslaan 174?

Termileslaan 174 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Heugem?

De wijk Heugem in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heugem?

Vanuit Termileslaan 174 in Heugem bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heugem?

Zorg en onderwijs in de buurt van Termileslaan 174: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heugem?

Recreatie nabij Heugem: restaurant (1.3 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Termileslaan 174?

Termileslaan 174 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €195.000 tot €245.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Heugem is €275.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Termileslaan 174?

Een woningrapport voor Termileslaan 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Heugem. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen