Streetview Dopplerdomein 17 Maastricht

Dopplerdomein 17, 6229 GN Maastricht

119 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Dopplerdomein 17 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 124 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dopplerdomein 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dopplerdomein 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Maastricht

2585 Inwoners
1805 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1798 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Randwyck
29% Koopwoningen
960 Inwoners per km²

Locatie van Dopplerdomein 17

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Dopplerdomein 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Dopplerdomein 17?

De gemiddelde woningwaarde in Randwyck is €216.000. Dat komt neer op circa €1.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dopplerdomein 17 zich tot de wijk Randwyck?

Dopplerdomein 17 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Randwyck. De buurt telt 1.798 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 960 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dopplerdomein 17?

Dopplerdomein 17 is een woonhuis in Randwyck, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dopplerdomein 17 vergeleken met de buurt?

Dopplerdomein 17 heeft 119 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Randwyck ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dopplerdomein 17 en wat betekent dat?

Dopplerdomein 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-02-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dopplerdomein 17?

Dopplerdomein 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Randwyck?

De wijk Randwyck in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Randwyck?

Vanuit Dopplerdomein 17 in Randwyck bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.2 km.